Logowanie
Imię i nazwisko

HasłoO nas

Centrum Edukacji „Alfa i Omega” - to ośrodek specjalizujący się w przygotowaniu młodzieży do egzaminu maturalnego z fizyki na poziomie podstawowym i poziomie rozszerzonym.

Centrum powstało z myślą o młodzieży, której trzeba poświęcić czas i umiejętnie pokierować w świecie nauki, tak aby odkryć ich indywidualność i rozwijać talenty, młodzieży dla której edukacja jest inwestycją w siebie.

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych do egzaminu maturalnego, który zdany na wysokim poziomie daje gwarancję otrzymania indeksu wymarzonej uczelni.

Centrum Edukacji „Alfa i Omega” zostało założone przez Jolantę Szlagor – nauczycielkę dyplomowaną posiadającą wieloletni staż pracy w szkole licealnej, egzaminatora OKE z egzaminu maturalnego z fizyki i astronomii, matematyki oraz z egzaminu gimnazjalnego w części matematyczno – przyrodniczej, osobę prowadzącą zajęcia dla młodzieży uzdolnionej w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”.

Uwaga: Na prośbę kursantów spotkania 3 - godz. (poziom podstawowy) dzielimy na dwa spotkania po 1,5 godz. każde. Spotkania odbywać się będą:
Człuchów – poniedziałek i środa
Koszalin – wtorek i piątek.

Wypełniając formularz zgłoszeniowy proszę podać miejscowość, w której chcą Państwo uczestniczyć w zajęciach.